AktualnościZapraszamy do udziału


w Projekcie Ceryfikat+ ,do którego rekrutację beneficjentów prowadzi:

Punkt Rekrutacyjny – 4 Lingua Sp. z o.o.
41-605 Świętochłowice, ul. Sądowa 7

UNIJNE DOFINANSOWANE KURSY JĘZYKOWE
Projekt Ceryfikat+ (WND-RPSL.11.03.00-24-0342/16) realizowany przez Centrum Szkoleniowo-Doradcze Dr Kurnicki Sp.k.ul. Stalmacha 20, 41-800 Zabrze. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny) dla osi priorytetowej: XI. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego dla działania: 11.3. Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe osób dorosłych. Projekt jest skierowany do dorosłych osób pracujących, uczących się lub mieszkających na terenie województwa śląskiego.W ramach projektu oferujemy ukierunkowane zawodowo, bezpłatne kursy języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego zakończone egzaminami w zakresie językowych kwalifikacji zawodowych.

Proponujemy wszystkim zainteresowanym udział w projekcie CERTYFIKAT+ który daje szansę bezpłatnej nauki języka angielskiego za pośrednictwem platformy e-learningowej. Kurs zwieńczony jest podejściem do międzynarodowego egzaminu i uzyskaniem cenionego przez pracodawców certyfikatu TOIEC.
Test TOIEC jest jednym z najbardziej przyjaznych testów językowych w środowisku pracy. W dodatku cieszy się dużą zdawalnością – ponad 7 milionów rocznie. Chcesz zobaczyć jak wygląda? Już teraz możesz rozwiązać przykładowy test – KLIKNIJ.
Międzynarodowy certyfikat TOIEC warto mieć w swoim CV. Dzięki temu zwiększysz swoją atrakcyjność na rynku pracy, szybciej otrzymasz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, podniesiesz swoje kompetencje i poszerzysz swoje horyzonty o zagraniczne oferty pracy.
TOIEC to najbardziej popularny certyfikat językowy na świecie. Sam zdecyduj w jaki sposób się nim mądrze wyróżnić, kreując swój profesjonalny wizerunek.

Zgłoszenia beneficjentów:
Sekretariat – 4 Lingua Sp. z o.o.
41-605 Świętochłowice, ul. Sądowa 7
od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00

+48 32 24 14 663
+48 32 24 11 094
biuro@4lingua.com