O szkole

4 LINGUA Sp z o.o. to rodzinna firma powstała wskutek synergii doświadczeń w edukacji, ekonomii i zarządzaniu.


Łącząc wieloletnie doświadczenie w szkoleniach językowych, odpowiadając na potrzeby rynku, stworzyliśmy szkołę oferującą kursy „skrojone na miarę” w taki sposób, aby maksymalnie spełniały oczekiwania Klienta oraz wzbudziły poczucie dobrze wykorzystanego czasu i zainwestowanych pieniędzy.

Promujemy znajomość języków obcych w biznesie, na rynku pracy oraz w celach turystycznych. Z zamiłowania do języków rekomendujemy zajęcia osobom od najmłodszych lat oferując stosowne kursy językowe dla dzieci i młodzieży w oddziałach szkoły.

Zakres działalności 4 LINGUA obejmuje naukę: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i chińskiego. Koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach, predyspozycjach, zaangażowaniu do nauki każdego ucznia oraz osiągnięciu zamierzonego celu – poziomu biegłości językowej. Stosując nowe modele zarządzania, działalność skupiamy na efektach nauczania. Kierujemy się zasadami etyki a na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta i nauczyciela.

Lektorzy to przede wszystkim nauczyciele z pasją, których cechuje komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie. Każdy z nich posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu zajęć.

Stosujemy naszym zdaniem najbardziej efektywną metodę nauczania jaką jest Direct Method. Skuteczność tej metody polega na przełamaniu bariery mówienia poprzez konwersację już od pierwszych zajęć!

Gwarantujemy poziom zdobytej wiedzy stosownym dyplomem. Jako Akredytowany Ośrodek Egzaminacyjny ETS GLOBAL B.V. przeprowadzamy egzaminy międzynarodowe TOEIC Listening and Reading, TOEFL Junior, WiDaF, TFI w siedzibie naszej szkoły lub w siedzibie kontrahenta.

Promujemy priorytety Unii Europejskiej w zakresie consultingu w celu przygotowania wniosku o dofinansowanie szkoleń dla podmiotów gospodarczych, jak również promujemy stosowanie klauzul społecznych i środowiskowych zgodnych z dyrektywami Parlamentu Europejskiego, umożliwiając działanie na rynku pracy osobom wykluczonym społecznie.

Lobbujemy rynek pracy w zakresie stosowania wysokich standardów zatrudnienia przez aangażowanie się w programy mające na celu zdobywanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych czy też możliwość przekwalifikowania się zawodowego na rynku pracy.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas usług, gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie 4 LINGUA.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

INFOLINIA: +48 883 55 44 44

Serdecznie zapraszamy!

Zespół 4 LINGUA